درباره ما پست الکترونیکی
Facebook!Google!Twitter
شركت تولیدی آذرپترو پژوهش (با مسئولیت محدود) از سال 1376 فعالیت و پژوهش خود را در زمینه تولید و عرضه انواع روانكارهای خاص با كادری مجرب و دانشگاهی آغاز نموده و در سال  1383 به صورت رسمی با برند تجاریAPPCOLUB  وارد این عرصه گردید.
این شركت با تولید و عرضه گریس های Special و خاص كه همگی از كشورهای بزرگ صنعتی به ایران وارد می شوند گامی بزرگ در عرصه تولید و خودكفایی برداشته است.
به جرأت می توان گفت كه هم اكنون این شركت با تولیدگریس های نسل سوم (گریس های كمپلكس) درمنطقه بی رقیب می باشد، همچنین در زمینه تولید روغن های خاص (اعم از سنتتیك و مینرال) مشغول فعالیت بوده و پاسخگوی نیاز صنایع داخلی می باشد.
ما با نگاه به افق های دور و دست یافتنی در زمینه تولید انواع روانکارهای حاوی نانو، تحقیق و پژوهش خود را آغاز نموده ایم، به امید روزی که ثمره این تحقیقات در محصولات ما متبلور گشته و گامی ارزنده در زمینه بروزرسانی صنایع میهن عزیزمان باشد.
دسترسی به كیفیت برتر و تأمین رضایت مشتری هدف ما بوده و بر این باوریم كه همواره مشتری و مصرف كننده صالح ترین مرجع اندازه گیری و تشخیص كیفیت محصول ماست.
شركت آذرپترو پژوهش به پشتوانه نیروهای متخصص وبا تجربه خود توانایی دارد تا در زمینه های كارشناسی،تولید و تأمین روانكارهای موردنیاز شركت های صنعتی فعالیت نماید. همچنین آمادگی دارد با مطالعه وتحقیق علمی در زمینه ساخت و جایگزینی روانكارهای خارجی با روانكارهای داخلی (باحفظ كیفیت) گامی عملی در جهت خودكفایی میهن عزیزمان بردارد.
          
  گریس  
      
  APPCOLUB  
 
 

تماس با ما

address آدرس :
تهران – سعادت آباد-خیابان سعادت آباد – خیابان شهید قدیری(سی ام)- ساختمان پارسه پلاک 85 - طبقه چهارم - شرکت آذر پترو پژوهش
tell تلفن :
88563352-88681677 (021)
fax فکس :
88563352(021)
e-mail ایمیل :
info@azarpetro.com

لینک های مرتبط

اخبار اقتصادی